Yasal Uyarı | Gulf Oil

Gulf Oil

Yasal Uyarı

Bu web sitesinin mülkiyet hakkı Infinity Invest Holding A.Ş. şirketlerinden biri olan Delta Akaryakıt ve Ticaret A.Ş. ye aittir. Delta Akaryakıt ve Ticaret A.Ş. Gulf Oil International ltd.’nin Türkiye’deki tek yetkilisi olup Gulf markasının kullanım haklarının sahibidir. Bu web sitesindeki bazı bölüm veya sayfalar bu Kullanım Şartlarına ek olarak ayrı hüküm veya koşullar içerebilir. Bu ek hüküm ve koşulları dikkatlice okuyunuz. Bu bölümlere veya sayfalara erişerek bu ek hüküm ve koşulların bağlayıcılığını kabul etmiş olursunuz. Bir ihtilaf durumunda, bu bölüm ve sayfaları kullanımınız bu ek hüküm ve koşullara göre yönetilir.

Delta Akaryakıt, web sitesi ve sistemlerinin izinsiz kullanılması; Delta Akaryakıt sistemlerine izinsiz giriş yapmak, parolaları kötüye kullanmak veya başka bilgileri kötüye kullanmak dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere kesinlikle yasaktır. Bu web sitesini herhangi bir Delta Akaryakıt site veya hizmetine zarar verecek, bunları işlevsiz kılacak, kapasitelerini zorlayacak veya bozacak şekilde kullanamazsınız veya diğer tarafların herhangi bir Delta Akaryakıt sitesi veya hizmetini kullanmasını ve bunlardan yararlanmasını engelleyemezsiniz. Herhangi bir Delta Akaryakıt sitesi veya hizmetine, bunlarla bağlantılı bilgisayar sistemleri veya ağlarına bilgisayar korsanlığıyla, şifre araştırarak veya başka yollarla izinsiz erişmeye çalışamazsınız. Bu web sitesi ile ilgili, mevcut kanun ve düzenlemelere aykırı herhangi bir aktivitede bulunmayacağınızı kabul etmektesiniz.

Delta Akaryakıt, bu web sitesinde yer alan bilgi, materyal ve açıklamaları herhangi bir yükümlülüğü olmaksızın ve haber vermeksizin, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, değiştirme, iyileştirme veya düzeltme ve bu web sitesine erişimi planlı veya planlanmamış bakım, geliştirmeler, iyileştirmeler veya düzeltmeler için askıya alma ve/veya reddetme hakkını saklı tutar. Bu web sitesinde yer alan bilgi ve materyaller teknik yanlışlıklar veya dizgi hataları içerebilir. Tarihli bilgiler o tarih itibariyle yayınlanmış olup, Delta Akaryakıt, bu bilgilerin güncellenmesi veya düzeltilmesine ilişkin herhangi bir yükümlülük veya sorumluluk üstlenmez Delta Akaryakıt bu web sitesinde tanımlanan veya sunulan herhangi bir ürün veya hizmeti istediği an kaldırabilir veya değiştirebilir.

istanbul'da web tasarım ve grafik tasarım'da profesyonel hizmet.
info@ajansim.net | www.ajansim.net