Gulf Oil

GÜNCEL POMPA FİYATLARI
Pompa fiyatlarımızı görmek istediğiniz ili seçiniz:

Sürdürülebilirlik

Delta Akaryakıt, Gulf markası ile hizmet verdiği ülkemizde, madeni yağ sektöründe üzerine düşen görev ve sorumlulukların bilincinde olarak “sürdürülebilir” çalışma politikaları ile öncelikle iş ortaklarına ve hizmet verdiği müşterilerine duyduğu sorumluluğu faaliyet alanlarına entegre etmeyi benimsemiştir.

Delta Akaryakıt’ın sürdürülebilirlik politikasının en başında bünyesindeki profesyonel yönetim kadrosu ile hedeflerini iş ortakları ile birlikte tek ses olarak devam ettirmek gelmektedir. Delta Akaryakıt, sürdürülebilirliğin kazan kazan odaklı stratejiler ile gerçekleşeceği bilinci ile hareket etmektedir. Bu bağlamda uluslararası bilgi birikimini, geniş ürün yelpazesi, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile büyüme hedefini gerçekleştirmektedir.

Delta Akaryakıt sürdürülebilirlik politikasının bir diğer unusuru da en iyi hizmeti ve kaliteli ürünleri hem rekabetçi hem de kazandıran fiyat politikaları ile müşterilerine sunmaktır. Delta Akaryakıt, koşulsuz müşteri memnuniyetinin başarıya giden yolun temeli olduğu bilinci ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Delta Akaryakıt, insana ve aile birliğine verdiği değerleri kendi bünyesinde hassasiyetle uygulayarak, kendi bünyesinde ki çalışanlarına kişisel ve kariyer gelişimleri için, iş ortaklarına ve çalışanlarına da sağlık emniyet çevre konuları başta olmak üzere ihtiyaçları olan eğitimlerin verilmesini sağlamaktadır.

Delta Akaryakıt, sürdürebilirlik politikalarına sadık kalarak Gulf markası ile büyümesini Türkiye’de devam ettirmektedir.

istanbul'da web tasarım ve grafik tasarım'da profesyonel hizmet.
info@ajansim.net | www.ajansim.net