Gulf Oil

GÜNCEL POMPA FİYATLARI
Pompa fiyatlarımızı görmek istediğiniz ili seçiniz:

Teknolojimiz

100 yıllık global tecrübemiz size güç ve güven kazandıracak.Gulf Oil, yüz yılı aşkın süredir yeni teknolojilerle, madeni yağ sektörünün öncüsü olmuştur. İlk sentetik yağ molekülünü geliştiren Gulf Oil, yüksek performanslı yağların temel teknolojisini yaratmanın haklı gururunu taşımaktadır. Gulf Oil, madeni yağ ve gresleri ile üstün kaliteli ürün ve ayrıcalıklı hizmet anlayışını Türkiye’de de seçkin kuruluşların hizmetine sunmaktadır.

Gulf olarak amacımız sizlere “Komple Yağlama Çözümleri” sunmaktır.

Gereksinimleriniz için bizimle temasa ilk geçtiğiniz andan itibaren, Gulf’in potansiyel müşterisi değil, “iş ortağı” olarak karşılanırsınız. Uzman ekibimiz sorunlarınızı titizlike analiz edip, size özgü çözümleri yine sizinle birlikte üretecektir.

Üstün kaliteli Gulf madeni yağları, dünya üzerinde 100’ü aşkın ülkede satışa sunulmaktadır.

Benzinli ve dizel motorlar için hazırlanmış otomotiv ürünlerimiz API / ACEA vb uluslararası şartnameleri karşılamakta olup, dünyanın önde gelen araç ve ekipman üreticilerince (OEM) de onaylanmıştır.

Kapsamlı ürün yelpazesi her türlü hizmet ve iklim koşulları altında oluşabilecek tüm performans profillerine uygun bir ürün seçimine imkan verir. Her türlü iklim şartlarına göre müşterilerin motor yağı ihtiyaçlarının farkında olan Gulf, geniş ürün gamı ile eksiksiz hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Yerel ekipman üreticilerinin ve kullanıcıların gereksinimlerini karşılayacak kaliteli ürün yelpazemiz, faaliyet gösterdiğimiz tüm pazarlarda genişlemeye devam edecektir. Gulf buna ilave olarak araç şanzıman ve diferansiyelleri için tam sentetik yağlardan çok amaçlı yağlara, ve OEM (Orijinal Ekipman Üreticileri) onaylı ürünlere kadar eksiksiz bir ürün gamı da sunmaktadır. Fren ve kavrama yağları, motor soğutucuları, antifrizler, gresler ve oto bakım ürünleri, gamı bütünleyen diğer ürünlerdir.

Dünya üzerinde çok farklı yerlerde etkin olarak faaliyet göstermekte olan Gulf, ihtiyaç sahiplerine hem deniz hem de kara vasıtaları için sunduğu 2 ve 4 zamanlı motor yağlarının yanı sıra, zirai araç ve traktör yağları da sağlamaktadır. Bu arada endüstriyel ihtiyaçlar da her türlü geleneksel uygulamaya göre geliştirilmiş özel ve düşük maliyetli ürün serileriyle karşılanmaktadır.

istanbul'da web tasarım ve grafik tasarım'da profesyonel hizmet.
info@ajansim.net | www.ajansim.net