Gulf Oil

Gulf Akademi / Eğitim

Gulf, İnsana verdiği değer çerçevesinde kendi bünyesindeki elemanları ile birlikte istasyonlarında da daha iyi hizmet ve gelişim için eğitime önem vermektedir. Kendi bünyesindeki her hizmet kadrosunun düzenli gelişimi için her yıl içinde ana eğitim konularının yanısıra ihtiyaçlar çerçevesinde insanların kendilerini geliştirmesi amacı ile özel eğitim programları oluşturmaktadır.

Eğitmenlerimiz, bayi, istasyon müdürü, pompa görevlisi, market personeline uygulamalı ve teorik bilgileri içeren eğitimler vermektedir. Bu eğitimlerin verildiği istasyon personeline aldıkları eğitim programının sonunda, sertifikaları verilmektedir.

Uygulamalı ve teorik olarak gerçekleştirdiğimiz tüm bu eğitim çalışmalarının bir uzantısı olarak istasyonlarımızda Gizli Müşteri araştırması yaparak bu konuda başarılı olan istasyonlarımıza ödül veriyoruz. Bu araştırma sonuçlarını tüm bayilerimizle paylaşıp, eksikleri konusunda uyarıları yaparak sunulan hizmette bütün istasyonların aynı standarta sahip olmasını sağlıyoruz.

Koşulsuz müşteri memnuniyetinin devamlılığının sağlanmasının eğitimden geçtiğinin bilinci ile her sene bu konuda yaptığımız çalışmaların üzerine ekleyerek çalışmalarımıza bu yönde devam ediyoruz.

istanbul'da web tasarım ve grafik tasarım'da profesyonel hizmet.
info@ajansim.net | www.ajansim.net