Gulf Oil

GÜNCEL POMPA FİYATLARI
Pompa fiyatlarımızı görmek istediğiniz ili seçiniz:

Mühendislik

Markamız en değerli varlığımızdır
Gulf, 1901’den günümüze kadar sektörünün öncü markalarından biri olmuştur. Bu zaman dilimi içinde pazarda yaşanan gelişmeler ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kendisini devamlı yenileyip geliştiren bir marka olmuştur.
Gulf markasının kullanılması ve kullanılacağı yerler Gulf Oil International’ın Türkiye Distribütörü Delta Akaryakıt Ticaret A.Ş’nin iznine bağlıdır.
Gulf markasının, Gulf kurumsal kimliğinde belirlenen kurallar çerçevesinde kullanılması gerekmektedir. Özel durumlarda ise markanın Türkiye Distribütörü Delta Akaryakıt’a danışılması ve onay alınması gerekmektedir.
Gulf ve Delta Akaryakıt, markanın üzerine basılı olan diğer tüm tanıtım malzemelerinde Gulf logosunun kullanımı ile ilgili kendilerinden izin alınması konusunda hassasiyet göstermektedir.Marka bütünlüğü
İstasyonlarımızda çağımızın ve modern teknolojinin gerektirdiği en modern formatlar, teknikler ve grafik dizaynları kullanılmıştır. Uluslararası formata uygun bir şekilde,istasyonlarımızın genel görüntüsü tarafımızdan tasarlanmıştır. İstasyonlarımızı her geçen gün daha fazla müşteri ziyaret etmektedir. Bu nedenle GULF’ın marka bütünlüğü, formatı ve görselliği GULF’ın imajında önemli bir rol oynamaktadır. GULF standartlarının ve istasyon marka bütünlüğünün doğru uygulanması ve korunmasını sağlamak hepimizin sorumluluğudur.

istanbul'da web tasarım ve grafik tasarım'da profesyonel hizmet.
info@ajansim.net | www.ajansim.net