Gulf Oil

GÜNCEL POMPA FİYATLARI
Pompa fiyatlarımızı görmek istediğiniz ili seçiniz:

Sürdürülebilirlik Politikamız

Delta Akaryakıt, Gulf markası ile hizmet verdiği,Türkiye’deki bayi ağının bulunduğu bölgelerde ve yeni yatırımlarının hayata geçeceği alanlarda o bölgenin ekonomik ve demografik özelliklerine, bölge halkının ihtiyaçlarına ve değerlerine dayanan; tüm işortaklarına ve müşterilerine karşı var olan sorumlulukları ortaya koyacak şekilde tasarlanmış bir işleyiş yapısına sahiptir. Kendi üzerine düşen görev ve sorumlulukların bilincinde olarak “sürdürülebilir” çalışma politikaları ile öncelikle iş ortaklarına ve hizmet verdiği müşterilerine duyduğu sorumluluğu faaliyet alanlarına entegre etmeyi benimsemiştir.

Delta Akaryakıt, Gulf markası ile ilk istasyonunu açtığı günden itibaren istasyon ağını büyüten, her sene yatırım için bütçesi olan ve bunu en doğru şekilde kullanan bir yönetim anlayışına sahiptir. Delta Akaryakıt’ın sürdürülebilirlik politikasının en başında bünyesindeki profesyenel yönetim kadrosu ile hedeflerini iş ortakları ile birlikte tek ses olarak devam ettirmek gelmektedir. Delta Akaryakıt, sürdürülebilirliğin başarılı yatırımlarla gerçekleşeceği bilinci ile hareket etmektedir. Bu bağlamda uluslararası bilgi birikimini yerel bölgelerdeki insanımıza aktarma sorumluluğu ile büyüme hedefini gerçekleştirmektedir.

Delta Akaryakıt sürdürülebilirlik politikasının bir diğer unusuru da en iyi hizmeti ve kaliteli ürünleri rekabetçi fiyat politikası ile müşterilerine sunmaktır. Delta Akaryakıt, koşulsuz müşteri memnuniyetinin başarıya giden yolun temeli olduğu bilinci ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Delta Akaryakıt, İnsana ve aile birliğine verdiği değerleri kendi bünyesinde hassasiyetle uygulayarak, kendi bünyesindeki çalışanlarına kişisel ve kariyer gelişimleri için, bayilerine ve istasyon çalışanlarına da sağlık emniyet çevre konuları başta olmak üzere ihtiyaçları olan eğitimlerin verilmesini sağlamaktadır.

Delta Akaryakıt, sürdürülebilirlik politikalarına sadık kalarak Gulf markası ile büyümesini Türkiye’de devam ettirmektedir.

istanbul'da web tasarım ve grafik tasarım'da profesyonel hizmet.
info@ajansim.net | www.ajansim.net