Gulf Oil

GÜNCEL POMPA FİYATLARI
Pompa fiyatlarımızı görmek istediğiniz ili seçiniz:

Büyüme Stratejimiz

Delta Akaryakıt, Gulf Oil International ile 2004 yılında yaptığı anlaşma sonrasında hızlı bir yapılanma içine girerek ağırlıklı Marmara, Ege ve İç Anadolu Bölgeleri başta olmak üzere istasyon sayısını hızla 100’ün üzerine taşımıştır. Akdeniz bölgesini de ekleyerek Türkiye’de büyümesini devam ettirmektedir.

Gulf, bugün Türkiye’nin en kaliteli bayi ağına sahip, büyüme potansiyeli yüksek sektörün önde gelen markalarından biri olarak hizmetlerine devam etmektedir. Gulf bayileri, bulundukları bölgede ticari itibarları yüksek, istasyon işletmeciliğinin 7/24 kesintisiz hizmet verme özverisini bilen finansal açıdan kuvvetli kişilerden oluşmaktadır.

Gulf istasyonlarında sahip olduğu uluslararası bilgi birikimini teknoloji ve altyapı ihtiyaçlarını emniyet, sağlık ve çevre standartlarına tam bir uyum ile uygulamaktadır.

İş ortaklarımız olan bayilerimiz ve müşterilerimizin can ve mal güvenliği, müşterilerimize sunulacak olan kaliteli hizmet Gulf için tartışmasız en önemli konulardır. Bayilerin ihtiyaçlarının karşılanması konusunda azami dikkat ve özen ile çalışan Gulf, Türkiye’de sahip olduğu bayi ağını verimli iş ortaklıkları kurarak büyütmek ve kaliteli ürünleri en uygun koşullarda ve en iyi hizmetle son tüketicyle buluşturma prensibi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

istanbul'da web tasarım ve grafik tasarım'da profesyonel hizmet.
info@ajansim.net | www.ajansim.net